Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otobüste Aşık Olanlar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Otobüste Aşık Olanlar

Merhaba..

Yeni bir site keşfettim. Konusu bana çok hoş geldi. Burada da paylaşmak istedim.

Diyelim ki otobüstesiniz ve çok hoş bir bayan sizinle aynı otobüste.. Ondan hoşlandınız ve kaçırmak istemiyorsunuz. Ha konuştum ha konuşayım derken, otobüsün kapıları açılır ve bayan yanınızdan geçerek gider. İşte tam bu anda imdadınıza koşan bir site olsa.

Otobustegordum.com , ilinizi seçiyorsunuz, hangi otobüste olduğunuzu yazıyorsunuz ve hoşlandığınız bayanı bulmaya çalışıyorsunuz. Bu site basına'da çıkmış durumda. Hatta Beyaz Show'a sitenin yöneticisi çıktı. Yanında ise otobüste tanıştıkları bir çift bile vardı.

Otobüste Gördüm Ne İşe Yarar ?

Otobüste, metrobüste veya metroda beraber yolculuk ederken bakıştığınız, hoşlandığınız fakat konuşma cesareti veya fırsatı bulamadığınız kişileri bu platformda bulabilir, onlarla tanışıp mesajlaşabilirsiniz.

Kadın ve erkeğin olduğu her ortamda olması gayet doğal olan masum bakışmalar, birbirlerine iltifat edercesine gerçekleşen göz temasları otobüslerde, metrobüste ve metroda çokça olmaktadır.

Fakat bazen çekingenlik sonucu bazen de fırsatsızlıktan kaynaklanan nedenlerden dolayı tanışma fırsatı bulamayabilirsiniz. Aynı kişiyle tekrar karşılaşma olasılığınız da çoğu zaman oldukça düşüktür. Sonuçta, tekrar görmek istediğiniz kişi aynı hattı kullansa dahi zamanlarınız tutmayabilir, yahut siz otobüsü kaçırabilirsiniz veya yine aynı sebeplerden ötürü onu görseniz bile onunla iletişim kurmakta yine başarısız olabilirsiniz.

İşte tam bu devrede OtobusteGordum.Com imdadınıza yetişiyor. OtobusteGordum.Com aracılığı ile o gün bindiğiniz otobüsün kodunu (adını) seçip aradığınız kişiyi tarif ederek mesajınızı bırakabilirsiniz. Eğer ulaşmak istediğiniz kişi sistemde ise ve size cevap vermek istiyorsa size özel mesajla veya yazınızın altına yorum bırakar size ulaşabilir.

Unutmayın, AŞK sizi yer, mekan ve zaman ayırt etmeksizin amansızca yakalayabilir.

Aradığınız aşkı bulmanız ümidiyle.

Sistem nasıl Çalışır?

Bindiğiniz otobüsün kodunu seçerek yorumunuzu bırakın, eğer aradığınız kişi notunuzu görürse ister size genelden ister özel mesaj ile mesaj yollayabilir.
    Üye olurken seçtiğiniz otobüs sefer kodu ile girilen otobüsün altındaki abone listesinde isminiz belirir.

www.otobustegordum.com
    Yalnız şu an sadece belli şehirler mevcut. Kısa zamanda diğer şehirlerde eklenicektir umarım.

Not: Benim bu siteyle ilgili hiçbir bağlantım yoktur. Sadece konusu ilginç geldiği için sizinle paylaşmak istedim. Maddi bir çıkarım yoktur yani..

Not2: Konuyla ilgili site yönetiminden izin alınmıştır..

Usta iyi ki paylaştın bunu bizlerle yoksa ben daha geç duyabilirdim. Süper birşey olmuş tutacağına eminim çok zekice birşey. Öyle aşk falan değil de bakıştığım birkaç kız vardı genelde gotik olanlar Ama artık çoluk çocuğa karıştık tabi.. =)

Yorum

Bence de oldukça zekice bir oluşum.
      Hatta bunu gören Avrupalılar da trenler için bu tarz birşeyler yapabilir kanımca.
      Daha önce siteye bakmıştım ben de, biraz daha görsellik güzel olsa, kaldı ki çok fazla reklamı yapıldı bu sitenin ( mynet, beyaz show vs ) çok daha fazla kullanıcısı olur.

Bu arada, sitedeki erkek sayısı sanırım biraz çok

Yorum

gerçekten ilginç bir site

Yorum

Otobüslerde gözlerimizi 4 açmamız lazım o zaman

Yorum

Dolmuşta görürsek napcaz

Yorum

Roan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Dolmuşta görürsek napcaz
              Üzgünüm dostum 2 seçeneğin var;

- Selam
              - Selam
              - Şey aslında biraz saçma ama senden çoooo..k hoşlandım. Numaranı alabilir miyim??
              - Ay çok şirinsin/ La bi git sapık mısın nesin?( Burada genelde kızlar size potansiyel sapık gözüyle bakar.)

Ya da;

( İç Ses ) Rüyalarda görüşürüz güzel şey, artık inmem gerek.

Yorum

dolmuşta fortus magandusun pasif hali olarak adlandırılabilirsiniz hiç ole olmamanıza rağmen DD ayrıca sistem zekice ama tutması zor kimin kim olduğu yine belli değil.Aslında kız/adam başka birine yazıyordur vs vs...

Yorum

pisikos94 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Üzgünüm dostum 2 seçeneğin var;

- Selam
                  - Selam
                  - Şey aslında biraz saçma ama senden çoooo..k hoşlandım. Numaranı alabilir miyim??
                  - Ay çok şirinsin/ La bi git sapık mısın nesin?( Burada genelde kızlar size potansiyel sapık gözüyle bakar.)

Ya da;

( İç Ses ) Rüyalarda görüşürüz güzel şey, artık inmem gerek.
                  Ay çok şirinsin dedi kendimi şirin hissettim birden İkinci seçeneği göz önünde bulundurmuyorum
                  Son güncelleyen Roan; 20-05-2009, 00:19.

Yorum

Eminim bu otobüstegördüm sitesinin de ilerde cılkı çıkar amacından sapar. İçerik olarak genelde kız arayan erkek arkadaşlarla dolmaya başlar.

Yorum

Dolmuştur büyük ihtimal
                      Son güncelleyen karalanet; 20-05-2009, 17:39. Sebep: yazım hatası

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                      X